خدمات آب درمانی در درجه اول برای تسکین علائمی مانند درد و سفتی در بهترین مرکز گفتار درمانی اصفهان (کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی توان‌افزا) ارائه میشود.

آب درمانی چیست؟

آب درمانی در کلینیک توان افزا اصفهان هر روشی است که از آب برای درمان علائم مختلف در سراسر بدن استفاده می کند. ممکن است آن را ببینید که آب درمانی، آب درمانی، استخر درمانی یا آب درمانی نامیده می شود.

آب درمانی می تواند به سادگی حمام آب گرم در خانه باشد یا ممکن است از یک مخزن یا استخر مخصوص استفاده کنید. اصطلاح آب درمانی همچنین شامل استفاده از جت های تحت فشار، دمای سرد و گرم و کمپرس یخ می شود.

چه کسانی به آب درمانی نیاز دارند؟

از نظر فنی، هیچ کس به آب درمانی نیاز ندارد. این یک درمان استاندارد برای هیچ بیماری، وضعیت یا علامتی نیست. همانطور که به طور گسترده مورد مطالعه قرار می گیرد، متخصصان متوجه می شوند که چه چیزی در درمان است و چه چیزی موثر نیست.

چرا از آب درمانی استفاده می شود؟

آب درمانی در درجه اول برای تسکین علائمی مانند درد و سفتی استفاده می شود. ارائه دهنده شما ممکن است نوعی آب درمانی را به عنوان بخشی از درمان گسترده تر یا برنامه مدیریت علائم شما پیشنهاد دهد.

آب درمانی در کلینیک توان افزا اصفهان است می تواند به افرادی که این علائم را دارند کمک کند تا احساس بهتری داشته باشند:

درد.
سفتی، سختی.
کبودی.
تورم.
درد عضلانی.
درد قاعدگی.

آب درمانی چه چیزی را درمان می کند؟

فراد مبتلا به چندین بیماری می توانند از استفاده از آب در اشکال مختلف و در دماهای مختلف برای احساس بهتر بهره مند شوند.

آب درمانی چقدر رایج است؟

آب درمانی بسیار رایج است. اگر تا به حال با نمک اپسوم یا بمب حمام حمام کرده‌اید، یا بعد از تمرین در وان سرد استراحت کرده‌اید، آب درمانی را تجربه کرده‌اید.

قبل از شروع آب درمانی چه کاری باید انجام دهم؟

قبل از شروع آب درمانی با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود صحبت کنید. حتی اگر شما علاقه مند به شروع یک روال در خانه هستید، ارائه دهنده شما به شما می گوید که آیا دما یا کاربردهای خاص آب می تواند عوارض جانبی یا خطراتی داشته باشد.

چه زمانی باید به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود مراجعه کنم؟
در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر فوراً با ارائه دهنده خود صحبت کنید:

درد جدید یا بدتر شده
تورم.
تغییر رنگ.
کهیر.

آب درمانی در کلینیک توان افزا اصفهان